Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Moszenki - Ogłoszenia sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

215 000 zł2 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasy Pięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

360 000 zł919 m² 391,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa znajdująca się przy ul. Gołębiej w Lublinie. Nieruchomość zgodnie z mpzp to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o maksymalnej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trojaczkowice

Trojaczkowice(Moszenki + 15 km)

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 800 m , usytuowana w 3. linii zabudowy, zapewniająca komfortową przestrzeń i prywatność. Jej szerokość wynosi 27,5 metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Klonowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia(Moszenki + 13 km)

280 000 zł4 339 m² 64,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę rolno - budowlaną o powierzchni 4339 m2 w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia w gminie Niemce. Wjazd na działkę od strony pn poprzez drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Samoklęski

Samoklęski(Moszenki + 18 km)

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 3000m2 każda, z udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej. Dojazd do działki w pierwszej linii zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zaborze

Zaborze(Moszenki + 21 km)

595 000 zł14 628 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna w doskonałej lokalizacji Zaborze, 12 km od Kazimierza Dolnego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki komercyjnej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rokitno

Rokitno(Moszenki + 25 km)

149 000 zł1 175 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 3 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działki o pow.1175m2 każda , położone w I.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowodwór

Nowodwór(Moszenki + 25 km)

950 000 zł18 100 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,81 ha. Działki są niezabudowane oraz nieuzbrojone (w sąsiedztwie sieć elektroenergetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niemce

Niemce(Moszenki + 16 km)

185 000 zł1 842 m² 100,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niemce. Idealna pod dom parterowy lub z poddaszem, dobre nasłonecznienie. Parametry: powierzchnia: 1842 m wymiary: 20 x 92 m teren:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Piotrowice

Piotrowice(Moszenki + 9 km)

95 000 zł2 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości: wymiary: 25 m x 75 m Działa płaska, przy drodze asfaltowej Lokalizacja: - piotrowice, gmina Nałęczów -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Moszenki

Moszenki,lubelskie

135 000 zł1 802 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0,18 ha, działka budowlana o korzystnych parametrach (34m x 53m) w spokojnej i wygodnej lokalizacji, przy drodze asfaltowej, prąd i wodociąg po drugiej stronie drogi. Malownicza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij